VZNIK WEBOVÉ PREZENTACE

Jak vznikají webové prezentace?

Vzájemná spolupráce

Hlavním krokem k vytvoření kvalitních www stránek je vzájemná spolupráce - vaší myšlence společně určíme smysl, a tím vznikne cíl, kterého chceme dosáhnout.

Registrace domény

Adresa vašeho webu je velmi důležitá. Často prozrazuje obsah a musí zaujmout, aby byla dobře zapamatovatelná. V dnešní době je registrováno tolik adres, že je obtížné vymyslet něco nového. Přesto se nemusíte bát, jelikož máme vždy něco v rukávu. Bydlet na dobré adrese je velká výhoda nejenom v běžném životě. Firma McRAI s.r.o. nabízí registrace domén, ale i pomoc při jejich výběru – samozřejmostí je vyřízení všech potřebných formalit, zajištění hostingu a e-mailu. Žádné starosti s papírováním, přeposíláním e-mailů, hledáním přístupových kódů.

Webdesign a grafika

Dalším krokem je webdesign. Klademe velký důraz na přehlednost, použitelnost a zajímavé grafické zpracování webových prezentací. Dobré webové stránky musí zaujmout a pěkně vypadat. Webdesign ovšem není pouze návrh elegantní grafiky. Webdesign musí pojmout uživatelskou přístupnost, přehlednost, srozumitelnost a jednoduchost internetových stránek. Každý klade jiné nároky a ke každému webu se musí přistupovat individuálně. Jiný grafický styl používají informační stránky, jiný e-shop s oblečením. Při zpracování grafického návrhu budete mít dostatek prostoru k vyjádření vlastních myšlenek a nápadů. Zaručíme vám přímou vizuální komunikaci s grafikem. To vám umožní rozložení a barevné variace webových stránek dle vašich představ. Jelikož chceme ušetřit váš čas, nabízíme vám také možnost vybrat si z grafických návrhů, které pro vás předem vytvoříme. Prohlédněte si webový design společnosti McRAI s.r.o. - REFERENCE

Výroba - programování

A už se dostávají na řadu programátoři. Ti nastaví web tak, aby byl funkční a přitom splňoval příjemné uživatelské rozhraní. Doplníme obsah o grafiku a přidáme texty. To už se pomalu blížíme do finále!

Testování

Zahájíme spuštění webu (to je ovšem neveřejné). Vytvoříme optimální propojení s nástroji pro analýzu a základní SEO. Jednoduše řečeno provážeme váš web tak, aby byl dobře dohledatelný pro širokou veřejnost. A je hotovo!

Dalším krokem může být spuštění PPC reklamy. Chcete se dozvědět více? Všechny informace o PPC reklamách naleznete zde!


Váš úspěch! Náš úspěch!

Jsme vyškolený tým, který se nezastavuje a pořád se vyvíjí. Díky tomu můžete vyniknout nad ostatními a stát se populárnějšími. Nejen, že vám dokážeme navrhnout zbrusu nový web, ale umíme ho zviditelnit, a tím i zvýšit jeho návštěvnost. Jsme profesionálové ve tvorbě PPC kampaní. Patříme do Google Partners. 

Mluví za nás čísla!

V roce 2020 bylo přes e-shopy, které spravujeme, prodáno zboží v hodnotě 116 000 000 Kč. Máme více než 250 spokojených zákazníků. Některé z nich najdete v referencích. Optimalizací dokážeme přivést více jak 40 000 spokojených zákazníků. Už několik let se věnujeme webovým aplikacím.

Naše přednosti?

Jsme mladý kolektiv, který má rád svoji práci. Jdeme s dobou a vyhledáváme aktuální novinky. Pravidelně se školíme a zaučujeme. Na trhu působíme již několik let. Máme více než 150 spokojených klientů. Pracujeme rychle, efektivně a spolehlivě.

Co dokážeme?

Naše možnosti jsou téměř nevyčerpatelné. Jestliže podnikáte a chcete, aby o vás svět věděl, je nejlepší propagovat vaší firmu na internetu. Postaráme se o plynulý chod e-shopu (technická podpora, vytváření soutěží a akcí, propagace, bannery, newslettery nebo správu sociálních sítí). Vytvoříme nové webové stránky. Navrhneme pro ně optimální textovou strukturu. Také za vás vyřešíme remarketing, PPC kampaně a funkčnost na obchodních portálech. Jsme certifikovaní partneři Googlu, proto jsme schopni poskytnout analýzu webu a podle toho zajistit nejlepší cestu k úspěchu!

 

 

Líbí se Vám naše práce? Kontaktujte nás