Facebook marketing

Rozhoďte sítě na Facebooku!

Facebook je nejrozšířenější a nejvyužívanější sociální síť na této planetě. Je efektivním komunikačním i, v porovnání s jinými reklamními médii, levným prodejním kanálem. Se svými fanoušky (i s ostatními uživateli) si můžete „povídat" v reálném čase a očekávat okamžitou zpětnou vazbu. Facebook vám pomůže budovat vaši značku a může být významným zdrojem návštěvnosti firemního webu.

 

Co pro vás můžeme na FB udělat?

Plánování strategie
Zaměříme se na učení cílů a doporučíme konkrétní metody, jak jich dosáhnout. V plánu se dozvíte, jak by měla vaše stránka vypadat, navrhneme optimální způsob získávání fanoušků i komunikace s nimi. Doporučíme i vhodné provázání s vaším webem. Pokud již prezentaci na FB máte, zhodnotíme její stav a pokud bude třeba, navrhneme „ozdravná" řešení.

Založení a správa firemní stránky
Na základě naplánované strategie založíme a nastavíme firemní stránku. Samotná správa a aktualizace prezentace je během na dlouhou trať. Pokud vás tlačí čas nebo si nejste jisti jak na to, pomůžeme vám a budeme stránku spravovat za vás. Každý měsíc obdržíte vyhodnocení úspěšnosti jednotlivých kampaní v pravidelném reportu.

Reklama na Facebooku
Placenou reklamou můžete na Facebooku oslovit nejen vaše fanoušky, ale i ostatní uživatele, kteří patří do vaší cílové skupiny. Nespornou výhodou jsou, v porovnání s ostatními reklamními kanály, nízké náklady. Faktem ovšem je, že facebooková reklama není vhodná pro každého. Rádi byste věděli, jestli bude vyhovovat právě vám? Kontaktuje nás!