Systém Rubicon

Vsaďte na systém elektronického obchodu Rubicon!

Systém Rubicon společnosti McRAI je univerzální e-shopové řešení pro efektivní provoz internetového obchodu. Systém je vhodný pro širokou škálu internetových obchodů bez ohledu na jejich velikost, složitost nebo organizační strukturu. Jedná se o spolehlivý a silný nástroj, který z jednoho administračního rozhraní umožňuje spravovat neomezené množství e-shopů na různých doménách. V kombinaci se zkušeným týmem marketingových specialistů, designérů a programátorů je vhodným nástrojem pro zákazníky očekávající individuální přístup s možností každodenní podpory prodeje. To je v rychle se měnícím prostředí internetu klíčová výhoda.

Systém Rubicon umožňuje prodávat zboží od různých dodavatelů. Administrace je přístupná pod různými přihlašovacími údaji s různě definovatelným oprávněním. Administrační rozhraní nabízí jednoduché rozdělení objednávek podle různých dodavatelů nebo domén – v jednom prostředí lze obsluhovat objednávky z různých domén-mutací. Systém lze propojit s účetním systémem zákazníka, možný je import objednávek do účetního systému atd. Řešení spolehlivě komunikuje s účetními programy Pohoda, Helios, ABRA, Money, Cézar, BYZNYS, Slim a další.

Samozřejmostí je napojení na skladovou evidenci prodejce. Systém umožňuje vést skladové hospodářství, příjemky – výdejky, vystavovat faktury a ostatní agendu.

Rubicon podporuje využití dalších prodejních kanálů, jako jsou exporty do zbožových porovnávačů (Zboží, Heureka atd.) nebo napojení na přímý prodej v Heureka Košíku. Systém automaticky generuje aktuální feedy pro zbožové porovnávače.

Systém Rubicon provozovatele internetového obchodu nijak nelimituje – nabízí neomezené množství prodejních kategorií a vystavených položek. Obsluha systému je snadná, rychlá a efektivní – hromadné exporty a importy zboží. Součástí systému může být prodejní terminál (pokladna) a napojení na termotiskárny.

 

Váš úspěch je i náš úspěch!

Jsme tým, který se učí i novým trendům, pravidelně se školíme a skládáme odborné zkoušky. Díky tomu můžete vyniknout nad ostatními a stát se jedničkou na internetu! Nejen, že vám dokážeme navrhnout a vytvořit zbrusu nový web, ale umíme ho zviditelnit, a tím i zvýšit návštěvnost. Patříme do Google Partners! Jsme profesionálové ve tvorbě PPC kampaní.

 

Mluví za nás čísla!

  • máme více než 250 spokojených zákazníků, řadu z nich najdete v referencích
  • optimalizací dokážeme přivést více než 40 000 spokojených zákazníků
  • více než 10 let se věnujeme webovým aplikacím
Líbí se Vám naše práce? Kontaktujte nás