Facebook marketing

Rozhoďte sítě na Facebooku!

Facebook je nejrozšířenější a nejvyužívanější sociální síť na této planetě. Je efektivním komunikačním i, v porovnání s jinými reklamními médii, levným prodejním kanálem. Se svými fanoušky (i s ostatními uživateli) si můžete „povídat" v reálném čase a očekávat okamžitou zpětnou vazbu. Facebook vám pomůže budovat vaši značku a může být významným zdrojem návštěvnosti firemního webu.

Co pro vás můžeme na FB udělat?

Plánování strategie
Zaměříme se na učení cílů a doporučíme konkrétní metody, jak jich dosáhnout. V plánu se dozvíte, jak by měla vaše stránka vypadat, navrhneme optimální způsob získávání fanoušků i komunikace s nimi. Doporučíme i vhodné provázání s vaším webem. Pokud již prezentaci na FB máte, zhodnotíme její stav a pokud bude třeba, navrhneme „ozdravná" řešení.

Založení a správa firemní stránky
Na základě naplánované strategie založíme a nastavíme firemní stránku. Samotná správa a aktualizace prezentace je během na dlouhou trať. Pokud vás tlačí čas nebo si nejste jisti jak na to, pomůžeme vám a budeme stránku spravovat za vás. Každý měsíc obdržíte vyhodnocení úspěšnosti jednotlivých kampaní v pravidelném reportu.

Reklama na Facebooku
Placenou reklamou můžete na Facebooku oslovit nejen vaše fanoušky, ale i ostatní uživatele, kteří patří do vaší cílové skupiny. Nespornou výhodou jsou, v porovnání s ostatními reklamními kanály, nízké náklady. Faktem ovšem je, že facebooková reklama není vhodná pro každého. Rádi byste věděli, jestli bude vyhovovat právě vám? Kontaktuje nás!

Líbí se Vám naše práce? Kontaktujte nás